Paslaugos

1konsirmok

Verslo konsultacijos

Verslo konsultacijas teikiame jau daugiau kaip 15 metų! Čia verslą pradėjo daugiau kaip 1000 naujų įmonių. Visa savo sukaupta patirtimi mielai pasidalinsime su Jumis.

1iSteig

Įmonių steigimas

Profesionaliai ir greitai rengiame įmonių steigimo dokumentus. Tik pas mus >100 naujų verslų per metus! Patikėkite įmonės steigimą mums. Su mūsų pagalba nedarysite klaidų, kurias daro kiti.  Patarsime kokia juridinė forma Jūsų verslui tinkamiausia. Įmonės steigimas kartu su Verslininkų namais  – tinkamiausias Jūsų pasirinkimas.

1buhalt

Buhalterinė apskaita

Ši paslauga apima viską – nuo pirminių dokumentų iki mokesčių deklaravimo bei finansinės atskaitomybės parengimo.
Buhalterinė apskaita tvarkoma vadovaujantis Verslo apskaitos standartais bei kitais LR įstatymais, naudojant pažangią buhalterinės apskaitos programą – Pragma 3.2. Prisiimame atsakomybę už teisingą apskaitos vedimą bei paslaugų kokybę, užtikriname kliento duomenų konfidencialumą.

 

Įmonių pertvarkymas

Esame parengę įmonės pertvarkymo dokumentus daugiau kaip 300 juridinių asmenų. Sieksime, kad įmonės pertvarkymas Jums būtų kuo greitesnis ir paprastesnis.

Nemokamai suteiksime konsultacijas, kurių metu identifikuosime, ar įmonės pertvarkymas – tinkamiausias sprendimas.

Įmonių likvidavimas

Atliekame visus formalumus, susijusius su įmonių likvidavimu. Sieksime, kad įmonės likvidavimas Jums būtų kuo paprastesnis ir sklandesnis. Padėsime identifikuosime, ar įmonės likvidavimas – tinkamiausias sprendimas.

1rengorg

Renginių organizavimas

Norintiems organizuoti seminarą, paskaitą, susitikimą ar konferenciją, galime pasiūlyti dvi konferencijų salės, esančias Kauno Senamiestyje, Muitinės 13A. Konferencijų salės išdėstymą galime pritaikyti pagal Jūsų pageidavimus.

Top